Posted on

Hoci takmer všetku pozornosť na konferencii WWDC 2012 si vyslúžil nový MacBook s Retina displejom, vylepšení sa dočkali aj ostatné počítače s jablkovým logom. Rovnako ako všetky predchádzajúce zariadenia vrátane MacBook Professional, aj najnovší MacBook Air prichádza so všetkými úžasnými funkciami, ktoré chcete mať na svojich prenosných počítačoch, ako je dlhá výdrž batérie, napájací konektor MagSafe, dvojjadrový procesor eight. generácie, port Thunderbolt a kamera Facetime HD.

Pokiaľ ide začiatočníkov, zobrazenie sietnice tohto produktu ho odlišuje od ostatných.

S vydaním MacBook Air sa však spoločnosť posunula krok vpred a dala fanúšikom ešte viac funkcií v ľahkom notebooku. Jednou z najlepších funkcií MacBook Air je videotranskódovanie, čo je nová funkcia, ktorá od uvedenia Apple na trh zatiaľ nebola schopná vyhovieť žiadnemu inému konkurentovi. Spoločnosť uviedla na trh svoj ľahký, elegantný a inteligentný prenosný počítač: MacBook Air.

Rovnako ako všetky predchádzajúce zariadenia vrátane MacBook Pro, aj najnovší MacBook Air prichádza so všetkými úžasnými funkciami, ktoré chcete mať na svojich prenosných počítačoch, ako je dlhá výdrž batérie, napájací konektor MagSafe, dvojjadrový procesor 8. generácie, port Thunderbolt a kamera Facetime HD. Pokiaľ ide začiatočníkov, zobrazenie sietnice tohto produktu ho odlišuje od ostatných.