Posted on

Recenzia ever Smoke e-Cigaretyveľa nových značiek e-cigariet narazilo na trh po celú dobu, niektorí prichádzajú a odchádzajú a niektorí ukazujú skutočnú silu od začiatku. Niekedy dym je jedným z týchto značiek. Niekedy Dymu je pravdepodobne najmladšou značkou e-cigs, že sme recenzia na tejto stránke, ale to’s rýchlo tvrdil sám ako jeden z top značiek okolo a je určite najlepším prísť na trh v minulom roku, alebo tak.

Niekedy dym získal veľa tlače v poslednej dobe, a to ako v novinách a v mnohých on-line predajní, a to z dobrého dôvodu. Majú zameranie na poskytovanie zákazníkom jednoduché použitie, vysoko kvalitné výrobky za prijateľné ceny. V tomto prehľade sme LL podrobne ich súpravy, kazety a príslušenstvo, z ktorých všetky, aby boli jedným z top e-cigs okolo.

Niekedy Dym Štartovacie Súpravy

Niekedy dym má niekoľko súprav, ktoré sa hodia všetky chute a rozpočty. Najpredávanejšie kit ponúkajú je niekedy dym Premium Starter Kit. Táto sada je skvelý úvod do e-fajčenia a obsahuje všetky náležitosti, ale doesn t vyžadujú príliš veľa investície, ak ste práve hľadajú začať. Pre $ 79.99 získate nasledujúce:

  • 1 lítium-iónová Štandardná batéria (vysokokapacitná voľba farby a automatického alebo ručného spínača)
  • 1 lítium-iónová Štandardná batéria (štandardná kapacita voľba farby a automatického alebo ručného spínača)
  • 1 Prenosná Nástenná Nabíjačka
  • 1 Nabíjačka USB
  • 5 nikotínových kaziet sa rovná 5 balení cigariet (vaša voľba chuti a sily).
  • 1 príručka majiteľa

Premium Starter Kit pre $ 79.99

Ak ste znovu hľadajú trochu viac v súprave, majú tiež konečný štartovací Kit. S tým, čo si všetko uvedené o v Premium Auta, plus auta nabíjací adaptér, takže môžete načerpať aj na cestách, ako aj púzdro (black, na obrázku nižšie), a 15 kazety namiesto toho len 5 s menšími auta. To je veľa pre $ 109.99.

Ultimate Starter Kit pre $ 109.99

Tieto dve súpravy sú najpredávanejšie na niekedy dymu a predstavujú stredný rozsah ich kit ponuky. Pre tých, ktorí majú prísnejší rozpočet, alebo ktorí práve začínajú s e-cigs a chcú ich najskôr vyskúšať bez toho, aby urobili veľkú investíciu, majú tiež základnú štartovaciu súpravu. Táto sada poskytuje holé náležitosti, aby vaše nohy mokré (1 batéria, 1 prenosná Nástenná nabíjačka, 1 USB nabíjačka, 5 kazety, užívateľská príručka) za pouhých $59.99.

Pre tých, ktorí na vyššom konci stupnice, ktorí sa chcú dostať svoje ruky na všetko, čo môžu, tam je Ultimate Plus Kit, ktorá prichádza s trochu všetko, čo Kedy Dymu poskytuje – 1 vysoká kapacita batérie, 1 mini batéria, 1 osobné plnenie prípade (obchody batérie a náplne a je elektronické tak nabíja batérie, zatiaľ čo vy-znova na cestách), 1 sieťovej nabíjačky, 1 USB nabíjačka, 1 auto adaptér nabíjania, 1 puzdro a 15 kazety.

Táto súprava má všetko a je k dispozícii za $154.99.

Okrem týchto súprav, majú tiež niekedy dym opakovane Express Kit. Jedná sa o kompaktnú súpravu, ktorá sa dodáva v balení, ktoré sa podobá baleniu cigariet a je malou a pohodlnou súpravou. Len za $ 29.99 získate jednu štandardnú lítium-iónovú batériu, 1 USB nabíjačku, 1 tabakovú alebo mentolovú kazetu a Užívateľskú príručku.

Je to rýchly, jednoduchý spôsob, ako dostať svoj nikotín a je veľmi ľahké na peňaženke a ľahké nosiť so sebou.

Ak ste sa znovu snaží ochutnať túto značku bez nákupu kompletnú sadu, to je najlepší spôsob, ako získať Úvod. Vyskúšali sme túto malú súpravu ako prvú a značku sme tak veľmi páčili, že sme neskôr zakúpili prémiovú súpravu, aby sme dostali svoje ruky na viac dymu.

O značke

My sme boli veľmi spokojní so všetkými našimi rokovaniami s tímom zákazníckeho servisu Ever Smoke. Oni re zástupcovia sú veľmi užitočné a my sme si užili naše skúsenosti s nimi. Zásielka bola vždy veľmi rýchla a my sme nemali žiadne problémy s položkami, ktoré sú na sklade. Výrobky boli všetky vysoko kvalitné a trvanlivé, aj keď ak ste niekedy stretnúť s problémami s nimi, majú 30 dní záruku vrátenia peňazí, žiadne otázky. Sme don t predvídať niekedy majú nejaké problémy, ale je to stále pekné mať, že bezpečnostná sieť. Môžete si kúpiť niekedy fajčiť produkty na svojich webových stránkach, kde berú všetky hlavné kreditné karty.

Záverečné Myšlienky

My sme sa naozaj tešili testovaniu produktov na Ever Smoke. Ako už bolo spomenuté predtým, sme práve ponoril naše prsty na prvý a zdvihol Express Kit, ale páčilo natoľko, že sme rýchlo upgradovať na jeden z ich komplexnejšie súpravy. To je určite jeden z najlepších nových účastníkov do e-cig priemyslu a my sme re predpovedanie, že to bude hráč na trhu e-cig na nejakú dobu prísť. Ďakujeme, že ste si prečítali túto recenziu a nezabudnite zanechať otázky alebo pripomienky nižšie!