Posted on

Čas na dobrodružstvo, 495 dielikov – najobľúbenejšia detská stavebnica značky LEGO Ideas. Dnes sa LEGO využíva aj v školskom prostredí, na hodinách matematiky, prírodných vied či LEGO krúžkoch. Aj dospelí ľudia sa môžu zabaviť s LEGOm a pritom sa naučiť, ako zvládať konflikty či náročné situácie. LEGO Cease Motion rozvíja nielen fantáziu, ale učí deti pracovať s digitálnou technológiou a počítačovými programami.

Aj z obyčajného detského nápadu doma v obývačke môže vzniknúť nová sada LEGO ideas.

Dnes sa LEGO využíva aj v školskom prostredí, na hodinách matematiky, prírodných vied či LEGO krúžkoch. Aj dospelí ľudia sa môžu zabaviť s LEGOm a pritom sa naučiť, ako zvládať konflikty či náročné situácie. LEGO Stop Movement rozvíja nielen fantáziu, ale učí deti pracovať s digitálnou technológiou a počítačovými programami. Aj z obyčajného detského nápadu doma v obývačke môže vzniknúť nová sada LEGO ideas.

Dnes sa LEGO využíva aj v školskom prostredí, na hodinách matematiky, prírodných vied či LEGO krúžkoch.

Aj dospelí ľudia sa môžu zabaviť s LEGOm a pritom sa naučiť, ako zvládať konflikty či náročné situácie. LEGO Cease Motion rozvíja nielen fantáziu, ale učí deti pracovať s digitálnou technológiou a počítačovými programami. Aj z obyčajného detského nápadu doma v obývačke môže vzniknúť nová sada LEGO concepts.