Posted on

Dieťa fotoalbum je jednoduché, je to lacné-a je to jeden z najkrajších darčekov, ktoré môžete prepožičať novým rodičom.    Fotoalbum je darček pre dnešok a zajtrajšok, zachytávajúce navždy pre všetkých rodičov cenil okamihy so svojimi rodinami.

Existuje mnoho druhov fotoalbum k dispozícii, a ktoré si kúpite bude závisieť predovšetkým na jeho úlohu.   Napríklad, ak chcete zaznamenať vašu rodinu ako rastie a vyvíja, možno budete chcieť viac formálne album – niečo veľké, krásne a oficiálne.

Ak sa niekto oženil, svadobný album je jasnou voľbou, a ak zaznamenávame rast dieťaťa, budete potrebovať detské fotoalbum.   Ako by ste mohli hádať z názvu tejto recenzie, zameriame sa na album baby photo.

Pravé detské fotoalbum je pre dieťa-nie pre rodičov.   Je to záväzok zo strany rodičov, aby sa zachovala drahocenná pamiatka z špeciálny čas v niečí život pre nich prežiť, keď sú dospelých – a nemajú prístup do týchto spomienok už.   Rodičia si pamätajú, ale deti nie.

Rodičia dostať len jeden výstrel na zachovanie týchto chvíľach, takže ak ste nový rodič – alebo ak poznáte niekoho, kto je – prečo nie povzbudiť ich, aby začíname odoslaním veľmi špeciálny darček, ktorý bude trvať celý život.

Teraz sa pozrime na niekoľko detských fotoalbumov predávajúcich v Amazone.    Tieto prehľady vám prinesú krok s druhmi možností, ktoré máte k dispozícii – a pravdepodobne stimulujú niektoré vlastné nápady.

Dieťa Album Prehľady

Baby je môj prvý fotoalbum rodiny a priateľov
Baby ‘ s My First Photo Album of Family & Friends je plnohodnotné detské fotoalbum.   Fotoalbum kryt je všetko “baby” a poteší vaše dieťa, keď on alebo ona rastie na preskúmanie rokov neskôr.
Dieťa je môj prvý fotoalbum rodiny a priateľov pojme 15 fotografií meranie 4 x 6 palcov.   Na albumovú bundu je pripevnená “slučka”, aby ju rodičia mohli zavesiť pri postieľke, hrať pero alebo na detský kočík.   Visí tam je ušetriť dosť.   Stránky sú vinyl, takže ak dôjde k nehodám, stránky môžu byť jednoducho vymazané.

Dieťa album je určený na vyplnenie s fotkami ľudí, dieťa bude vedieť, počas jeho alebo jej život, ako aunties, starí rodičia, domáce zvieratá a dokonca aj obľúbené podujatia, ako málo Marta druhý rok narodeninovej party.

Čo Hovoria Zákazníci

Z 159 recenzií zákazníkov tridsať z nich klesne pod štvorhviezdičkový rating, čo nie je hviezdnym schválením tohto albumu.   Sťažnosti sú pomerne konzistentné v tom, že kvalita albumu je sporná (lacno vyrobená, je to, ako to dali) a že stránky sa držia spolu.

Ak by to bolo niečo, viac ako pamiatku, ktorá bude živoria v skrini starej miestnosti dieťaťa toto hodnotenie by nás trochu nervózny, ale toto dieťa fotoalbum je naozaj lacná-a sakramentsky roztomilý.

Čo musíte pýtať sami seba je, či chcete minúť $ 30 na tento typ výrobku.   Ak áno, môžete urobiť amazon hľadať lepšie možnosti kvality na tento odkaz:

Myslíme si, že za cenu-a za funkciu, to je naozaj dobrý nákup.   Môžete použiť odkaz nižšie chytiť nahliadnuť na tento miláčik fotoalbum, a potom dosiahnuť svoje vlastné závery.

Carterova kniha spomienok na pamiatku prvých 5 rokov.

Rovnako roztomilé dieťa fotoalbum, ale sofistikovanejším spôsobom, je veľmi populárna Carterova viazaná pamiatková kniha prvých 5 rokov.   V prípade, že ste nedostali poznámku, Toto je album určené na uloženie spomienok dieťaťa do veku piatich rokov.

Táto pamäť kniha ponúka viac ako 30 strán pre-navrhnutý tak, aby držať spomienky od matky tehotenstva na dieťa predškolských rokov.   Stránky (vzorované s farebnými korytnačkami na zelenom pozadí) sú vhodné pre chlapcov i dievčatá.   Stránky sú vopred s názvom slúžiť ako druh denníka pre dieťa uložiť ako pamiatku po dosiahnutí veku piatich rokov.

Zatiaľ čo staršie záznam bol pre rodičov, to je skôr pre baby, ak chcete zaznamenať jeho alebo jej vlastný život ako dieťa rastie, ale je to len rodičia, samozrejme, na podporu v kalendári a na pomoc deťom naučiť sa zručnosti, ktoré si vyžaduje nakoniec na položky časopis na vlastnú päsť.

Čo Hovoria Zákazníci

Z 132 recenzií zákazníkov je len osem pod štvorhviezdičkovým ratingom, čo je pre tento produkt strhujúce schválenie.   Žiadny zo sťažností boli osobné, vo výške pet peeves naozaj, ale tam boli žiadne sťažnosti, že sme zistili, že majú čo do činenia s kvalitou alebo funkčnosťou fotoalbumu.   Môžete použiť vyššie uvedený odkaz na zobrazenie produktu a prečítať si recenzie pre seba.
Posledné Slovo

Existuje, samozrejme, toľko možností v baby fotoalbumy, ale len sme chceli, aby vám slintanie trochu.   Môžete použiť odkaz na nákupné centrum nižšie, aby ste získali krásne zobrazenie ponúk z obchodov od Walmart TM po Nordstrom TM a niektoré tridsať ďalších obchodov medzi nimi.