Posted on

To môže byť dobrá vec, mať veľa možností, pokiaľ ide o nákup nábytku, ale niekedy príliš veľa možností môže byť ohromujúci a mätúce. Dokonca aj nákup niečo tak jednoduché, ako nový čínsky kabinet môže byť ťažké v týchto dňoch, pokiaľ ide o rozhodovanie o tom, ktoré Čína kabinet kúpiť.
Pokiaľ ide o nový nábytok, musíte sa rozhodnúť, koľko peňazí ste ochotní minúť na novú položku. Tiež vziať do úvahy, ako dlho chcete, aby vaša Čína kabinet trvať.

Je to dočasný nákup? Možno ste sa predávajú vášho domova a potrebujú smrek to trochu alebo možno budete chcieť kúpiť kvalitný kus nábytku, ktorý bude trvať 20 rokov alebo viac.

Aby vám dobré porovnanie typov Čína skrine k dispozícii budeme skúmať dva. Jedným z nich je nižšie ceny, ale stále dobrý produkt a druhý má oveľa vyššiu cenu.
Okenné tabule sei Media Cabinet je ocenený okolo značky $ 110 na Amazone. Táto skrinka je v skutočnosti viac úložného priestoru ako čínska skrinka, ale má elegantný vzhľad. Väčšina zákazníkov, ktorí si kúpili tento kabinet urobil tak ukladať DVD a videá.

Je k dispozícii v dub alebo čerešňa dokončiť a váži 56 libier, takže je pomerne ľahké sa pohybovať. Zákazníci mali problémy s montážou tohto produktu a niektorí spomenuli, že je ťažké dostať dvere do správnej rady.

Za cenu, ktorú zaplatíte, získate kvalitu, ktorá s ňou súvisí.

Takže ak hľadáte pre skladovacie skrine pre suterén, alebo dokonca veľké spálne, a nechcú platiť veľa peňazí, potom by to bola dobrá voľba.

Teraz sa pozrime na druhý koniec spektra pre Čína skrine. Čína kabinet Bufet Hutch s mriežkou dizajn Hlboké Cappuccino povrch má moderný vzhľad a pocit na to.

Má barle a bufet s množstvom políc a zásuviek na uloženie všetkých vašich položiek. Plus si môžete zakúpiť zodpovedajúce jedálenský stôl a stoličky, rovnako. Čítaním zoznamu funkcií v našej recenzii môžete vidieť, že má nádherný Mriežkový dizajn na dverách, ktorý bude pekným ohniskom v každej miestnosti.

Zadný panel by mal tiež prísť do rozhodnutia, pre ktoré Čína kabinet kúpiť.  Ten má skrutky na rozdiel od pásové alebo lepené (odflaknuty, odpustiť slovná hračka) a rohové bloky sa používajú na posilnenie skrine pre pevnosť a trvanlivosť.

Pravidelná cena za túto čínsku skrinku Bufet Hutch s mriežkovým dizajnom Deep Cappuccino Finish je okolo $ 1, 700. 00. Je v predaji na Amazon za $ 1, 138. 00 v čase písania tejto recenzie.

Navyše môžete ušetriť tým, že dostane dopravu zadarmo, ak sa rozhodnete kúpiť dnes.
Samozrejme tam bude veľa Čína skrine, ktoré sú ceny medzi týmito dvoma produktmi, ale toto porovnanie vám dáva dobrú predstavu o niektoré rozdiely môžete očakávať nájsť.

Pri rozhodovaní, ktoré Čína kabinet kúpiť vždy držať svojho rozpočtu a zvážiť, kde vo vašej domácnosti sa chystáte umiestniť. Vykonajte merania a nakúpte tak, aby ste neboli sklamaní, keď príde do vášho domova.