Posted on

Dell značky je široko konať výrobca počítačov a notebookov a medzi ich najlepšie modely Dell Inspiron 15 Prenosný počítač.   Budete milovať čierny matný textúrovaný povrch, skvelé rozlíšenie obrazovky a funkčnú klávesnicu.

Dnes, tam sú tak veľmi veľa možností vo veľkej prenosných počítačov k dispozícii, no nový systém s všetky zvončeky a píšťalky, beží na windows 8, za skvelú cenu, tento počítačový systém, stále sa nedá poraziť.

ŠPECIFIKÁCIE tejto veci idú navždy, takže budete musieť navštíviť tento produkt na stránke amazon pre celý príbeh.   Medzitým, dajte nám len kŕmiť niektoré z nich povzbudiť vašu chuť k jedlu.

  • Hlavné rysy Dell Inspiron 15
  • 15. 6 palcový displej s Intel HD Graphics 4000
  • Windows 8
  • 6 GB DDR3
  • 500 GB 5400 rpm pevný disk
  • Intel Core i5 337U 1. 8 GHz
  • Číslo USB 2. 0 porty 2
  • Číslo USB 3. 0 porty 2

Môžete vidieť túto položku na amazon na:

Prehľad Dell Inspiron

Tieto špecifikácie sú jedny z najlepších v oblasti výpočtovej techniky.   Procesor Intel Core je najnovšie zlepšenie technológie CPU a takmer všetko, čo sa stane rýchlejšie.   Tento druh energie výrazne zlepší vaše skúsenosti so systémom Windows 8 a je dokonca schopný vyvážiť vaše pracovné zaťaženie proti vašej batérii pre maximálnu účinnosť.

Niektorí používatelia, ktorí sú zvyknutí používať Windows 7 Nájsť Windows 8 trochu ťažké sa dostať do, ale ak chcete používať výpočtové podložky namiesto notebookov, potom ste priamo tam s týmto strojom.   Rovnako ako podložka, systém Windows 8 Automaticky synchronizuje súbory, fotografie a dáta do cloudu, aby ste k nim mali prístup vo všetkých bezdrôtových zariadeniach.

Okrem toho môžete ľahko pridať nové aplikácie jednoduchým návštevou Windows 8 app store.
Prenosný počítač Inspiron 15 je asi 1 palec tenký, takže je veľmi prenosný a používa 4-článkovou batériou, takže nechcete spustiť dole príliš rýchlo.   Nebudete musieť tápať o zadanie čísla buď.

Klávesnica integruje klávesnicu s číslom 10, ktorá je dokonalým nástrojom pre tabuľkovú prácu alebo pre výpočty reťazca.

Spätná Väzba Od Zákazníkov

Ako sme už povedali, nákup nového prenosného počítača, voľby sú veľa.   Ak viete, počítače dobre, potom ste dobré ísť.   Avšak len málo ľudí ich pozná – dokonca aj veľa ľudí, ktorí si myslia, že to robia.

Vaša najlepšia stávka, ak máte riadne školenie v tejto oblasti, je pozrieť sa do skúseností iných ľudí. Okrem technickej stránky problému existuje kvalitná časť rovnice.   Skutočný pretekársky kôň systému, ktorý sa rozpadá za desať minút, je sotva skvelý počítačový systém.

Nižšie je mapovanie recenzie pre tento produkt, ako je uvedené na stránkach amazon v čase nášho písania tejto recenzie.  Je to dobrý údaj o tom, čo môžete očakávať od počítačového systému tis.

Celkovo notebook Dell Inspiron 15 zaznamenal dobré recenzie od spotrebiteľov.
Tam boli, samozrejme, obvyklé sťažnosti od spotrebiteľov, ktorí proste nepáči, Windows 8, takže ak, že sa vy – potom premýšľať o veci, na chvíľu.   Pravdepodobne budete musieť kúpiť starší stroj si Windows 7 nainštalovaný, a pravdepodobne nebude mať žiadny výber na všetky vo veľmi blízkej budúcnosti – ale ak to vadí vám, že veľa – potom tento notebook nemusí byť pre vás.

Windows 8 nie je tak zlé.   Niektorí ľudia milujú spôsob, akým sa zdá, že previesť svoj notebook do výpočtovej podložky – ale diehards, ktorí chcú plnú kontrolu nad registračného systému scream vraždy. Samozrejme, môžete vždy vymazať inštaláciu systému windows 8-a dať windows 7 na váš notebook. Len buďte opatrní, aby ste neznečistili vašu záruku.

Existuje aj niekoľko sťažností na zákaznícky servis, ktorý zákazník dostal od spoločnosti Dell v nádeji, že systém prišiel s problémom.   Takéto sťažnosti sú však veľmi málo a je jasné, že s týmto systémom nemáme veľké množstvo problémov na žiadnej úrovni, takže z tohto hľadiska sa zdá, že tento notebook stojí za to.

Preto, ak potrebujete skvelý notebook ako darček, alebo pre vnúča, alebo dokonca pre-teen žijúci doma, môžete zvážiť Inspiron 15 prenosný počítač.   Zbrusu nové počítače s najnovšími technológiami a ísť na $ 500 cenovka nie sú rastie na stromoch.