Posted on

Fanúšikov Verizon a nadchádzajúce Motorola DROID Bionic majú niektoré zaujímavé nové informácie dnes, keď sa ľudia viac na Droid Života (nájdete ich na všetky fotky) vydali dávku unikli fotografie zobrazujúce DROID Bionic hore vedľa jeho kamarát, Samsung DROID Charge.

Droid Bionic S 4. 5 ” Zobrazenie na obrázku vedľa Droid Charge, od Droid Life
Zaujímavé je, že fotografie jasne ukazujú, že Bionický vyzerá ako behemoth v porovnaní s Droid Charge. Pre tých z vás, ktorí mali šancu, aby neporiadok s nábojom, viete, že to nie je malý telefón akýmkoľvek úsek predstavivosti. Poplatok je vybavený 4. 3 ” obrazovka, ktorá je na vrchole takmer všetkých zariadení Android, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Ak to chcete dať do perspektívy, iPhone 4 je vybavený 3. 5 ” obrazovka.

Pri posudzovaní porovnania veľkosti na obrázkoch sa zdá byť celkom jasné, že Bionický bude obsahovať 4. 5 ” obrazovka. Ak je Bionický prepustený s 4. 5 palcový displej, bude obsahovať jeden z najväčších displejov dostupných na smartphone po celom svete.

Diskusia o perfektnej veľkosti obrazovky smartfónu bola ohrievaná medzi používateľmi napájania smartfónov. Niektorí tvrdia, že iPhone 4 je 3. 5 ” obrazovka je dokonalá, zatiaľ čo iní tvrdia, že je príliš malá. Niektorí tvrdia, že 4 palcový displej je perfektný, ako je ten, ktorý sa nachádza na Motorola Atrix. Iní dávajú prednosť 4. 3″ displej, ako že na HTC Evo 4G.

Zástancovia väčšie obrazovky tvrdiť, že viac obrazovky nehnuteľnosti znamená viac pôsobivý grafika, lepšie prehliadanie webu skúseností, lepšie film-prehliadanie, viac použiteľnosť, atď.

Zástancovia menších obrazoviek tvrdia, že hľadajú smartphone, nie malý tablet a že nechcú používať obe ruky na používanie svojho telefónu.

Aj keď sa z týchto fotiek zdá celkom jasné, že Motorola Bionic príde s gigantickým 4. 5″ displej, zatiaľ nie je jasné, či to bude hit s používateľmi. Ako sa cítite o 4. 5 palcový displej? Zmení sa vaše rozhodnutie o tom, či si kúpite Bionický alebo nie? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie!